Vyhrievanie sedadiel

Zobrazené produkty

Heuréka - Ověřeno zákazníky

Karbónové vyhrievanie pre 2 sedadlá TZ4

vyhrievanie sedadiel

New product

Karbónové vyhrievanie sedadiel pre 2 sedadlá TZ4 určené na montáž pod čalúnenie.Sada obsahuje karbónové výhrevné pláty pre vodiča aj spolujazdca. Pláty sú určené na ohrev sedacej časťi aj operadla. Pribalená je tiež kabeláž a komfortný podsvietený 6 polohový prepínač ako pri autách VW group, na ktorom si môžte zvoliť výkon ohrevu..

Viac detailov

79,00 € s DPH

Detaily

Karbónové vyhrievanie sedadiel pre 2 sedadlá TZ4 určené na montáž pod čalúnenie.Sada obsahuje karbónové výhrevné pláty pre vodiča aj spolujazdca. Pláty sú určené na ohrev sedacej časťi aj operadla. Pribalená je tiež kabeláž a komfortný podsvietený 6 polohový prepínač (prepínač má vonkajší rozmer š:28,5mm x 45mm) ako pri autách VW group, na ktorom si môžte zvoliť výkon ohrevu. Výkon môžte stupňovať po pol otáčkach t.j. 2, 2.5, 3, 3.5...

 

Po namontovaní máte komfort a teplo celú zimu. Sedíte pohodlne na pôvodnom sedadle a nemusíte sa naťahovať s vyhrievaným poťahom na autozapaľovač ,ktorý sa posúva, krčí a tlačí Vás.
Výhodou karbónového vyhrievania CSH je rovnomerné vyhrievanie po celej ploche vyhrievacieho telesa. V prípade potreby dĺžku a tvar ohrevných platní môžete prispôsobiť podľa typu sedadla vo vozidle a zastrihnúť ,alebo skrátit.

VLASTNOSTI :
- sada určená pre 2 sedadla (vodič a spolujazdec). Sada obashuje vyhrievanie v operadlovej aj sedacej časti sedadla. (vyhrievany potah komplet na dve predné sedadla)
- vyhrievanie sedadiel vhodné do väčšiny typov sedadiel s textilným alebo koženým
poťahom
- 5 úrovni vyhrievania a poloha vypnuté
- automatická kontrola teploty termostatom
- sada určená pre montáž pod čalúnenie sedadiel. Neviditeľná montáž
- napájanie priame, 12V
- rozmery vyhrievacieho telesa : 47,5x25,5 cm

Prevziať